Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Šiaulių apygardos teismo darbo organizavimo tvarka nuo 2021 m. birželio 3 d.

2021-06-03

Šiaulių apygardos teismo administracija, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. gegužės 26 d. nutarimu Nr. 385 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“, Sveikatos apsaugos ministro 2021 m. gegužės 31 d. sprendimu Nr. V-1262 nuo 2021 m. birželio 3 d. teismo darbą organizuos tokia tvarka:

- Proceso dalyviai bus įleidžiami per įėjimą iš kiemo pusės.

- Ribojamas asmenų patekimas į teismo patalpas, išskyrus proceso dalyvius, atvykusius į vykstančius teismo posėdžius bei susipažinti su paskirta nagrinėti byla, jei to padaryti neįmanoma kitais būdais;

- Visi teismo lankytojai teismo patalpose privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias asmens apsaugos priemones, patekę į teismo patalpas, turi galimybę dezinfekuotis rankas.

- Žodiniai teismo posėdžiai organizuojami taip, kad laukiamuosiuose prie teismo posėdžių salių nesibūriuotų lankytojai (jų skaičius neviršytų 10 asmenų) ir būtų užtikrinamas ne mažesnis nei 2 metrų atstumas tarp jų. Nesant galimybės užtikrinti saugaus atstumo tarp laukiančių asmenų, proceso dalyvius pakviesti į teismo pastatą tiesiai į teismo posėdį, taip pat, kad teismo posėdžiuose dalyvautų tik teismo kviesti asmenys. Esant galimybei, į teismo posėdį kviečiamiems asmenims iš anksto nurodoma teismo posėdžių salė.

- Teismo lankytojus patalpose aptarnauti tais atvejais, kai to neįmanoma atlikti nuotoliniu būdu, reguliuojant lankytojų srautą, užtikrinant ne mažesnį nei 2 metrų atstumą tarp dalyvaujančių byloje asmenų, vykdant pageidaujančių susipažinti su bylomis išankstinę registraciją telefonu: 865216037 ir el. paštu: siauliu.apygardos@teismas.lt

- Iš kiemo pusės į teismą atvykę lankytojai, laikantis saugaus atstumo, privalo laukti prie teismo durų, kol atvykęs darbuotojas juos palydės į teismo posėdžių salę.

- Į teismą neįleidžiami karščiuojantys ir/ar peršalimui būdingus simptomus jaučiantys asmenys. Turint įtarimų, kad teismo lankytojui yra pasireiškęs karščiavimas, kviečiamas atsakingas asmuo lankytojo kūno temperatūrai išmatuoti. Nustačius karščiavimą, asmuo teismo patalpose neaptarnaujamas, tokiam lankytojui siūloma konsultuotis Karštąja koronaviruso linija 1808.

- Žiniasklaidos atstovai ne vėliau kaip likus dienai prieš planuojamą teismo posėdį turi registruotis teismo pirmininko padėjėjo (ryšiams su žiniasklaida ir visuomene) elektroniniu paštu vytautas.joncas@teismas.lt arba telefonu 867316371 dėl pageidavimo dalyvauti teismo posėdyje. Esant dideliam visuomenės susidomėjimui konkrečia byla, viešosios informacijos rengėjams užtikrinama galimybė klausyti teismo posėdį teismo posėdžių salės prieigose, iš anksto suderinus su teismo administracija ir atsižvelgiant į numatytus apribojimus, reikiamais atvejais organizuojant teismo posėdžio vaizdo ir/ar garso retransliavimą į visuomenei atvirą kitą teismo pastate esančią patalpą.

- Informuojame, kad asmenų, dalyvavusių žodiniuose teismo posėdžiuose teismo patalpose, susipažinusių su bylos medžiagą teismo patalpose, stebėjusių teismo procesą teismo patalpose duomenys (vardas, pavardė, tel. nr., apsilankymo teisme diena, trukmė) bus renkami, siekiant operatyvaus rizikų identifikavimo, nustačius koronavirusines infekcijos (COVID-19) atvejus.

Šiaulių apygardos teismas informaciją teiks tik nuotoliniu būdu:

El paštu: siauliu.apygardos@teismas.lt

Tinklalapyje sat.teismas.lt esančiais kontaktiniais telefonais

Paštu: Dvaro g. 83 LT-76299

Prašome visus procesinius dokumentus teismui pateikti per Lietuvos elektroninių paslaugų portalą (EPP) arba siunčiant paštu. Teismo lankytojų patogumui prie įėjimo iš kiemo pusės įrengta pašto dėžutė, kurioje lankytojai gali palikti teismui skirtus dokumentus, apie kurių gavimą raštinės darbuotojas informuos pateikėją jo nurodytais kontaktais.