Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Naujienos

Teisme atidaryta ekspozicija apie signatarus teisėjus

Teisme atidaryta  ekspozicija apie signatarus teisėjus 2
2019-02-11

Šiandien Šiaulių apygardos teisme iškilmingai atidaryta ekspozicija „Vasario 16-osios–Kovo 11-osios signatarai teisėjai“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo 101-osioms metinėms. Tai vienas iš mieste vykstančių šventinių renginių, kuriuos organizuoja Šiaulių kultūros centras, o apygardos teismas yra vienas iš renginių dalyvių. Ekspozicija veiks visą savaitę darbo dienomis.

„Mūsų valstybės atstatyme dalyvavo įvairių profesijų žmonės. Didžiuojamės, kad tarp tokių yra ir mūsų kolegų teisėjų, – sako Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius. – Tai įdomios, kūrybingos asmenybės. Taigi, istorija apie juos – maža mūsų dovana teismo lankytojams.“

Spalvingi, informatyvūs stendai pasakoja apie Stanislovą Narutavičių, jis vienas iš 1918 m. vasario 16 dieną pasirašiusiųjų Lietuvos Nepriklausomybės Aktą. Taip pat stende galima sužinoti apie Egidijų Jarašiūną, Zenoną Juknevičių, Kęstutį Lapinską, Joną Liaučių, Joną Prapiestį, Liudviką Narcizą Rasimavičių (Rasimą), kurie 1990 m. kovo 11 d. kartu su kitais Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos nariais pasirašė Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo aktą.  

Ekspozicija, kurią kiekvieną dieną nuo 11.00 val. iki 12.00 val. pristatys kadenciją baigęs Šiaulių apygardos teismo teisėjas Alfredas Vilbikas,  veikia Šiaulių apygardos teismo, Dvaro g. 83, Šiauliai, hole, 8.00–17.00 val.   

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Vytautas Jončas

Šiaulių apygardos teismo

pirmininko padėjėjas ryšiams su visuomene ir žiniasklaida

Dvaro g. 83, LT-76299, Šiauliai

Mob. +37067316371

El. paštas: vytautas.joncas@teismas.lt