Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Teismo posėdžių sekretorė Reda Krisiukėnienė

Informacija atnaujinta 2022-01-20 11:35:23

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS

1. Užduotis
Organizuoti teismo posėdžius Civilinių bylų skyriaus teisėjos Vilijos Valantienės pirmos instancijos ir apeliacinėse bylose. Esant poreikiui kitiems skyriaus teisėjams civilinėse bylose.

2. Užduotis
Pildyti teismo posėdžių informacines pažymas Daryti posėdžių garso įrašus. Ne vėliau kaip kitą darbo dieną garso įrašą perkelti į LITEKO sistemą (įsitikinti, kad garso įrašas įkeltas).

3. Užduotis
Tvarkyti civilines bylas. Teisės aktų nustatytais terminais proceso dalyviams išsiųsti procesinius dokumentus, teikti informaciją Turto arešto registrui, Juridinių asmenų registrui, Audito, apskaitos turto vertinimo ir nemokumo valdymo tarnybai. Ruošti dokumentus, kad atitiktų lietuvių kalbos kultūros reikalavimus. Išnagrinėtas ir sutvarkytas bylas perduoti Civilinių bylų raštinės poskyriui. 

4. Užduotis
Fiksuoti teismų informacinėje sistemoje LITEKO teismo posėdžių sekretoriui pavestas funkcijas. Laikytis neviešų, asmens duomenų  tvarkymo taisyklių.

5. Užduotis
Esant netolygiam teismo posėdžių sekretorių darbo krūviui, kolegiškai spręsti posėdžių organizavimą ir teismo posėdžių eigos fiksavimą ir garso įrašymą. Teikti informaciją proceso dalyviams ar jų atstovams apie bylos eigą žodžiu, telefonu vadovaujantis Asmenų aptarnavimo standartu.

Naujienų prenumerata