Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Teismo posėdžių sekretorė Vilma Armalytė

Informacija atnaujinta 2022-02-21 15:54:36

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS

 

1. Užduotis
Organizuoti teismo posėdžius Baudžiamųjų bylų skyriaus teisėjams Vidmantui Mylei, esant poreikiui kitiems skyriaus teisėjams visuose baudžiamosiose ir administracinių nusižengimų bylose. Dirbti su ikiteisminio tyrimo bylomis IBPS sistemoje. Informaciją teikimas proceso dalyviams ar jų atstovams apie bylos eigą žodžiu, telefonu vadovaujantis Asmenų aptarnavimo standartu.

2. Užduotis
Fiksuoti teismo posėdžių eigą – rašyti teismo posėdžių protokolus, daryti teismo posėdžių garso įrašus. Ne vėliau kaip kitą darbo dieną garso įrašą perkelti į LITEKO (įsitikinti, kad garso įrašas tinkamai įkeltas).

3. Užduotis
Per teisės aktų nustatytus terminus surašyti teismo posėdžių protokolus ir pateikti pasirašyti teisėjui. Išnagrinėtas sutvarkytas bylas perduoti Baudžiamųjų bylų raštinei. Raštus, paklausimus ruošti laikantis lietuvių kalbos kultūros reikalavimų (esant reikalui konsultuotis su lituaniste).

4. Užduotis
Fiksuoti teismų informacinėje sistemoje LITEKO teismo posėdžių sekretoriui pavestas funkcijas. Laikytis neviešų duomenų tvarkymo taisyklių. Esant netolygiam teismo posėdžių sekretorių darbo krūviui, kolegiškai spręsti posėdžių organizavimą ir teismo posėdžių eigos fiksavimą ir garso įrašymą.

5. Užduotis
Naudotis dokumentų valdymo sistema (DVS), įdiegus procesinių dokumentų valdymo modulį, įsisavinti jį.

 

Naujienų prenumerata