Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Baudžiamųjų bylų raštinės biuro vedėja Audronė Peleckienė

Informacija atnaujinta 2023-02-06 14:56:57

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS

 

 1. Užduotis.
  Vykdyti funkcijas nurodytas Darbo su Lietuvos teismų informacine sistema (LITEKO) apraše ir su integruota baudžiamojo proceso sistema (IBPS). Dirbti su dokumentų valgymo sistema (DVS).

 2. Užduotis.
  Tinkamai vykdyti pirmininko patvirtintuose administracinės ir organizacinės veiklos priežiūros planuose nurodytas užduotis.

 3. Užduotis.
  Užtikrinti Baudžiamųjų bylų raštinėje, gautų prašymų, pareiškimų, skundų ir pasiūlymų nagrinėjimą bei imtis priemonių, kad būtų išspręsti juose keliami klausimai, organizuoti asmenų susipažinimą su bylų medžiaga. Asmenis aptarnauti vadovaujantis Asmenų aptarnavimo standartu.

 4. Užduotis.
  Organizuoti, tvarkyti ir užtikrinti Baudžiamųjų bylų raštinės biuro dokumentų valdymą. Iš teismo raštinės gautų  dokumentų, baudžiamųjų bylų, ATP bylų registravimą, saugojimą, perdavimą teisėjams, bylų vykdymą. Taip pat organizuoti savalaikį dokumentų ir bylų perdavimą į teismo archyvą. Teikti pasiūlymus raštinės vedėjui dėl baudžiamųjų bylų administravimo rengiant teismo dokumentacijos planą.

 5. Užduotis.
  Organizuoti ir tvarkyti apeliacinių bylų bei Europos areštų orderių, arešto orderių išdavimo bylų, IBPS bylų apskaitą, kontrolę, registravimą, išsiuntimą po išnagrinėjimo apylinkių, apeliaciniam ir Aukščiausiajam teismams. Kontroliuoti pirmosios instancijos baudžiamųjų bylų išsiuntimą apeliaciniam  ir kasaciniam nagrinėjimui. Teikti informaciją iš Įtariamų, kaltinamų ir teistų asmenų ir administracinių nusižengimų registrų.

   

Naujienų prenumerata