Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Civilinių bylų skyriaus teisėjo padėjėjas Neringa Galvičienė

Informacija atnaujinta 2023-10-02 15:31:27

EINAMŲJŲ METŲ UŽDUOTYS

  1. Užduotis
   Per skyriaus pirmininko ir / ar teisėjo, kuriam teisėjo padėjėjas yra priskirtas, nustatytus terminus parengti ir pateikti teisėjui procesinių dokumentų projektus jo nagrinėjamose apeliacinės instancijos bylose ir pagal bendrą susitarimą su teisėju tarpinių procesinių sprendimų bei tam tikrų kategorijų ir tipų bylose (pvz. dėl juridinių asmenų bankroto, dokumentinio proceso tvarka nagrinėjamose bylose) galutinių procesinių sprendimų projektus, kurių forma, turinys ir struktūra atitiktų Rekomenduojamus teismų procesinių sprendimų kokybės standartus, patvirtintus Teisėjų tarybos 2016 m. gegužės 27 d. nutarimu Nr. 13P-65-(7.1.2) (su vėlesniais pakeitimais).
  1. Užduotis
   Vykdyti funkcijas, pavestas teismo pirmininko patvirtintu Darbo su informacine sistema LITEKO aprašu.
  1. Užduotis
   Surinkti bei pateikti teisėjui, kuriam padėjėjas yra priskirtas, įstatymus ir kitus norminius teisės aktus, teismų praktikos pavyzdžius, teisinę bei kitą informaciją, reikalingus nagrinėjant bylas, kitus asmenų prašymus, pareiškimus, skundus; pastebėjus atvejus, kada yra keičiama teismo praktika, sprendžiant panašius ar tapačius klausimus apeliacinės instancijos bylose, informuoti skyriaus pirmininką ir / ar skyriaus pirmininko patarėją.
  1. Užduotis
   Esant netolygiam teisėjų padėjėjų darbo krūviui, ruošti procesinių sprendimų projektus kitų teisėjų bylose bei vykdyti funkcijas, pavestas teismo pirmininko patvirtintu Darbo su informacine sistema LITEKO aprašu.
  1. Užduotis
   Ugdyti kompetencijas mokantis savarankiškai (mokymasis darbinėje veikloje) ir dalyvaujant seminaruose (išoriniai mokymai).

Naujienų prenumerata