Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Šiaulių apygardos teismas
lt
En

Pareiškimai dėl bankroto bylos iškėlimo

Šiaulių apygardos teismo interneto svetainėje skelbta informacija apie priimtus pareiškimus dėl bankroto (restruktūrizavimo) bylų iškėlimo nuo 2014 m. balandžio 1 d. skelbiama tik specialiame interneto tinklalapyje „Teismų pranešimai apie nagrinėjamas bylas“.

 

Vadovaujantis Teisėjų tarybos 2013 m. lapkričio 8 d. nutarimu Nr. 13P-144-(7.1.2) patvirtintu Teismų pranešimų skelbimo specialiame interneto tinklalapyje tvarkos aprašu, specialiame interneto tinklalapyje teisės aktuose nustatytais terminais skelbiami nustatytos formos pranešimai apie pareiškimo iškelti įmonės bankroto (restruktūrizavimo) bylą priėmimą ir apie atsisakymą iškelti įmonės bankroto bylą.

 

Informacijos apie šiuos pranešimus specialiame interneto tinklalapyje galima ieškoti skiltyje „Pranešimai apie teismų procesinius veiksmus“ arba naudojant įrankį „Paieškos pasirinktys“ (pasirinkus bylos tipą „Civilinė byla“ ir atitinkamą pranešimo tipą arba tik laukelyje „Žodis arba žodžių junginys pranešimo tekste“ įvedant įmonės/asmens kodą, įmonės pavadinimą, asmens pavardę ir pan.).